Podsumowanie biegu

pracownicy osir podczas 7 biegu elegant na 5

Za nami 7 Bieg „Elegant na 5”, który odbył się 20 czerwca 2021 r. w Wiórku na przepięknych terenach Nadleśnictwa Babki. Nawet nie zdajcie sobie sprawy, jak po tylu miesiącach zamknięcia, ostrych obostrzeń cudownie było wrócić do organizacji imprez sportowych.

Upalne słońce wcale nie pomagało w pokonaniu pięciokilometrowej trasy, ale jak na „Eleganta” przystało gorąco być musiało. O godz. 9:00 rozpoczęliśmy starty dzieci i młodzieży podzielonych na następujące kategorie wiekowe: przedszkolaki, klasy 1-3 szkół podstawowych, klasy IV-VI szkól podstawowych oraz VII-VIII. Bieg ukończyło 104 zawodników.

O godz. 11:00 rozpoczął się bieg główny na dystansie 5 km. mimo upalnej pogody wszyscy zawodnicy z sukcesem, a nawet życiówkami ukończyli bieg. Na mecie czekał na wszystkich pamiątkowy, okazjonalny medal, woda, drobny posiłek. 175 zawodników ukończyło z sukcesem bieg.

Serdecznie podziękowania kierujemy do partnerów oraz sponsorów zadania: Mosinova, Idmar group, Karczma Podkowa Leśna, Przyczepy Kempingowe Wiórek, Nadleśnictwo Babki, OSP Radzewice, Gmina Mosina, wolontariusze działający przy OSiR w Mosinie.

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie www.mosinskiegp.pl oraz www.osirmosina.pl

WYNIKI

VII Bieg Elegant na 5 – 5100M OPEN

VII Bieg Elegant na 5 – dzieci_0