Informacje dotyczące Hali widowiskowo – sportowej przy ul. Krasickiego 16

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej przy ul. Krasickiego w Mosinie.

Jest to inwestycja, na którą czekali nie tylko uczniowie – to obiekt multifunkcjonalny, służyć będzie wszystkim mieszkańcom Mosiny i okolic. 28 stycznia 2019 r. odbyły się pierwsze zajęcia na nowej płycie sportowej – lekcje wychowania fizycznego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Krośnie.

21 lutego 2019 r. o godz. 18:00 nastąpi oficjalne otwarcie obiektu. Tego dnia czekają na Państwa pokazy sportowe, pokaz laserowy, będzie także możliwość zwiedzania obiektu.

To nie wszystko. 22 lutego zapraszamy na pierwszy w nowej hali koncert – wystąpi dla Państwa Ania Wyszkoni. Bilety do nabycia w Mosińskim Ośrodku Kultury. 23 lutego natomiast odbędą się otwarte warsztaty sportowe, w których będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Szczegółowe informacje, godziny otwartych zajęć zostaną zamieszczone na stronie www.osirmosina.pl do dnia 15 lutego 2019 r.

Organizatorami otwarcia nowego obiektu są Gmina Mosina, Mosiński Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie.

W ofercie hali znajdą się zajęcia rekreacyjne i sportowe dla różnych grup wiekowych. Na piętrze obiektu będą mieścić się siłownia, 2 sale do zajęć fitnessowych wraz z zapleczem, sala do spinningu, szatnie, sauna oraz sala konferencyjna. Na widowni jednorazowo zasiądzie do 364 osób.

Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie. Szczegóły dotyczące rezerwacji godzin na hali, oferty rekreacyjno – sportowej, cennika oraz zasad korzystania z obiektu udziela administrator pod numerem 61 8132 903 od 15 lutego.

Już dziś serdecznie zapraszamy do korzystania z nowego obiektu!

M.M.