Wytyczne dotyczące organizacji zawodów – V KonstantyNOVA 10 z dnia 9.10.2020 r.

Gmina Mosina w żółtej strefie
Wchodzimy w żółtą strefę.
➡️ Drodzy zawodnicy – Bieg V KonstantyNOVA 10 odbędzie się planowo – 11.10.2020 r. w Nadleśnictwie Konstantynowo.- start.godz.11.00
➡️ Zawody odbędą się bez udziału publiczności. Żadne osoby poza zawodnikami, służbami, organizatorami oraz wolontariuszami nie będą miały wstępu na teren miasteczka biegowego.
➡️ Drodzy kibice relacje z zawodów będziemy na bieżąco umieszczać na naszym FB: @mosinskiegp
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, możecie im pogratulować, wesprzeć i życzyć powodzenia pisząc komentarz lub lajkujac posty.
➡️ Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa oraz ust podczas przemieszania się oraz w biurze zawodów. Na teren zawodów nie zostaną wpuszczone osoby, które nie stosują się do wyżej wymienionego nakazu.
Co ważne, zwolnione z tego obowiązku są jedynie osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie lub dokument, który potwierdza niepełnosprawność.
➡️ Zawodnicy nie muszą zasłaniać nosa oraz ust podczas rozgrzewki oraz trwania biegu.
Podczas rozgrzewki starajcie się utrzymać bezpieczną odległość – 1,5 m.
➡️ Obowiązkowa dezynfekcja rąk.
➡️ Pamiętajcie, że na punkcie z wodą oraz na mecie nie będzie kubeczków jednorazowych – każdy z Was musi mieć swój kubek/bidon/bukłak na wodę.
 
Najważniejsze jest dla nas sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów. Prosimy o zastosowanie się do bieżących obostrzeń.
 
#bezpiecznybieg #dbamosiebie #dbamoinnych #biegnędlatychconiemogą