Nowe zasady korzystania z zajęć od 4 maja 2020 r.

Drodzy klienci,

Wszyscy próbujemy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z dniem 4 maja w ograniczonym zakresie zostają otwarte stadiony, boiska sportowe oraz orliki. Wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu umożliwiają korzystanie z tych obiektów. W związku z tym od 4 maja ruszamy z zajęciami grupowymi (6 osób + instruktor). Zajęcia będą odbywały się na boisku ORLIK w Mosinie, ul. Krasickiego 16 – przy hali widowiskowo-sportowej lub na Stadionie OSiR w Mosinie ul. Konopnickiej 31.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Od 4 maja wprowadzamy opłaty za zajęcia online oraz zajęcia grupowe.

 Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rozwiązania

1. Osoby posiadające aktywne karnety – mogą z nich skorzystać. Informujemy jednak Państwa, że musimy wprowadzić ograniczenia na zajęcia grupowe na ORLIKU.    Z zajęć online mogą Państwo korzystać bez ograniczeń. Z zajęć na ORLIKU/STADIONIE można skorzystać z jednych zajęć dziennie i jeden raz w tygodniu. W przypadku niepełnego wykorzystania miejsc na zajęciach zwiększymy limit tygodniowy.

2. Ze względu na brak możliwości wykorzystania karnetu OPEN w pełnym zakresie, wprowadzamy możliwość zawieszenia karnetu do czasu prawidłowego funkcjonowania OSiR w Mosinie, a na czas ograniczonego działania wykupić karnet obowiązujący w czasie trwania pandemii.

3. Osoby posiadające u nas aktywne karnety OPEN mogły do tej pory korzystać z zajęć bez ograniczeń. Na chwilę obecną nie jesteśmy Państwu w stanie tego zagwarantować, podobnie jak korzystania z siłowni czy sauny. Dlatego drugą możliwością jest zawieszenie obecnego karnetu i wykorzystanie go, kiedy wrócimy do „normalnego” trybu pracy. Osoby mogą zawiesić obecny karnet i wykupić nowy karnet obowiązujący na czas pandemii.

Decyzje pozostawiamy Państwu.

Ceny karnetów:

– karnet na zajęcia online: 40 zł,- za miesiąc

– karnet na zajęcia online oraz zajęcia grupowe (na chwilę obecną raz dziennie i jeden raz w tygodniu): 55 zł,- za miesiąc

– jednorazowe zajęcia grupowe 10 zł,-

Z zajęć online korzystają Państwo bez ograniczeń.

Karnet na zajęcia można zakupić w recepcji OSiR w Mosinie w następujących godzinach: 8:00-15:00 oraz 17:30-21:00

Informacje dotyczące poszczególnych rodzajów zajęć

Zajęcia online: limit osób – 90 na jedne zajęcia

Osoby posiadające aktywny karnet logują się prze aplikacje efitness i zapisują na zajęcia. W celu skorzystania z zajęć należy pobrać na urządzenie z dostępem do Internetu oraz kamerki aplikację ZOOM ze strony www.zoom.us

Instruktorzy przed zajęciami będą sprawdzali listę obecności. Po zalogowaniu się traficie Państwo do waiting room – instruktorzy będą Państwa wpuszczać systematycznie. Podczas logowania prosimy o podpisywanie się Imieniem i pierwszą litera nazwiska – ułatwi to prace instruktorom.

Kody otrzymują Państwo w następujący sposób:

– na zajęcia poranne – godzinę przed zajęciami

– na zajęcia popołudniowe, kody wysyłane są o godz. 15:00

Kontakt z recepcją jest możliwy pod numerem telefonu: 797 720 297 lub e-mail: recepcja@osirmosina.pl w godz. 8:00-15:00 oraz 17:30-21:00

Zajęcia grupowe na boisku ORLIK w Mosinie przy hali widowiskowo-sportowej/ Stadionie OSiR w Mosinie:

W zajęciach grupowych uczestniczy 6 osób + instruktor.

Każdorazowo przed zajęciami należy zgłosić się do recepcji w celu potwierdzenia obecności na zajęciach oraz pobrania opaski uprawniającej do wejścia na zajęcia.

Podczas rejestracji w recepcji są Państwo zobowiązani nosić maseczki. Maseczki mogą Państwo ściągnąć na czas zajęć. Przed wejściem do recepcji oraz na boisko będą znajdowały się środki dezynfekujące.  Nie zapewniamy rękawiczek. Mogą posiadać Państwo swoje rękawiczki.

Ćwiczą Państwo w odległości minimum 2 metrów od siebie.

Mogą Państwo korzystać ze swojego sprzętu lub ze sprzętu OSiR w Mosinie. Dotyczy to w szczególności mat.

Każdorazowo po zajęciach instruktor dezynfekuje sprzęt dla następnej grupy.

Zajęcia muszą odbywać się bezkontaktowo.

Pomiędzy zajęciami wymagana jest 15 minutowa przerwa w celu dezynfekcji sprzętu.

Korzystamy z boiska poliuretanowego.

Klienci korzystają z toalet dostępnych na Orliku. Na zajęcia przychodzą Państwo w strojach sportowych. Nie ma możliwości korzystania z szatni, natrysków.

W przypadku deszczu zajęcia przenoszone są na platformę zoom.

Informacja dla posiadaczy kart multisport:

Posiadacze kart multisport na chwile obecną nie mogą korzystać z oferowanych przez nas zajęć w ramach posiadanych kart.  Na chwilę obecną otrzymaliśmy odmowę co do rozliczania zajęć. Jedyna możliwością jest wykupienie karnetu u nas w recepcji. Jeśli sytuacja się zmieni będziemy Państwa informować na bieżąco.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Czekamy na Was!