Kilka słów na temat niedzielnego turnieju karate

zdjęcie zwycięzców kata seniorów

W dniu 24 października 2021 r. w hali OSiR w Mosinie odbyły się dwa turnieje karate: Ogólnopolski Turniej Karate WKF Juniorów i Seniorów oraz Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Lotto Karate Masters.

Tego dnia hala gościła ponad 100 wybitnych zawodników. Na turnieju naszą gminę reprezentowali zawodnicy z Mosiny na co dzień trenujący w MUKS DYNAMIC Akademia Karate.

Zawodnicy z Mosiny w konkurencji kata drużynowego seniorów w składzie: Kacper Skrobiszewski, Dominik Klemczak oraz Krzysztof Sajna zajęli I miejsce.

W kata drużynowym mastersów drużyna Muks Dynamic zdobyła I miejsce w składzie: Arkadiusz Mańkowski, Paweł Przewoźny oraz Krzysztof Borowski.

Dodatkowo zawodnicy mogą poszczycić się indywidualnymi osiągnięciami:

Kacper Skrobiszewski w kata indywidualnym – I miejsce.

Krzysztof Sajna w kata juniorów – II miejsce.

Dominik Klemczak w kata juniorów – III miejsce

W kumite indywidualnym w kat.junior II miejsce zajęła Zuzanna Klemczak, natomiast w kumite Masters złoty medal wywalczył Sebastian Mrozerski z Muks Dynamic Akademia Karate.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Kacper Skrobiszewski w kat.senior z klubu MUKS DYNAMIC Akademia Karate oraz Monika Mydlarz w mastersach z Klubu Karate Tiger Zaniemyśl.

Głównym organizatorem zawodów był MUKS DYNAMIC Akademia Karate przy współpracy z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF pod patronatem Polskiej Unii Karate. Partnerem tytularnym wydarzenia było LOTTO. Partnerem organizacyjnym był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie.

zdjęcie zwycięzców kata seniorów

Na zdjęciu(od lewej): Dominik Klemczak, Kacper Skrobiszewski, Krzysztof Sajna

zdjęcie zwycięzców kata mastersów

Na zdjęciu (od lewej): Arkadiusz Mańkowski, Paweł Przewoźny oraz Krzysztof Borowski.

nagrody