Grafik zajęć online 4-17.01.2021

GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE OD 4-17.01.2021

Witamy serdecznie,

Tak jak obiecaliśmy nie zamierzamy się poddawać. Nie możemy zorganizować dla Was zajęć w hali, jednak mamy propozycje grafiku online. Znajdziecie tam Wasze ulubione zajęcia z Waszymi ulubionymi instruktorami.

Zajęcia będą prowadzone na platformie zoom. Jeśli ktoś z Was nie wie, jak się zalogować instrukcję przedstawiamy poniżej. Każdego dnia do godziny 16:00 będziecie otrzymywali wiadomość z ID organizatora spotkania oraz hasłem. Na zajęcia prosimy logować się najwcześniej 10 min przed rozpoczęciem spotkania. Po zalogowaniu się na platformę, będziecie znajdować się w „poczekalni”. Instruktor po kolei będzie Was „wpuszczał” na zajęcia. Jest to nowe zabezpieczenie, które zostało wprowadzone przez platformę zoom.

Zapisy na zajęcia odbywają się tak jak dotychczas:

– przez Wasze indywidualne konto na platformie osir-mosina.cms.efitness.com.pl

– przez aplikację

– telefonicznie przez recepcję: 797 720 297 lub 61 101 95 66

Na zajęcia może się zapisać osoba posiadająca aktywny karnet. Jeśli Wasz karnet wygasa, możecie zakupić nowy w recepcji – hala OSiR ul. Krasickiego 16

Niestety z zajęć nie będą mogły korzystać osoby, które posiadają karty Multisport, FitProfit oraz OK System. Do 17 stycznia zawiesili oni możliwość korzystania z usług.

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM: KLIKNIJ

Nie zwlekajcie! Czas ruszyć się po świętach i zaplanować nowy rok! Nasza rzeczywistość nie jest łatwa, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować ze wszystkiego.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zespół OSiR