Działalność OSiR w Mosinie od 15 grudnia 2021 r.

Ważna informacja, uwaga

Szanowni Państwo

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. w  sprawie ograniczeń, nakazów, zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 15.12.2021 obowiązują nowe, zmniejszone limity osób przebywających w obiektach sportowych dla osób niezaszczepionych. Aktualnie obowiązującym limitem jest  1 osoba na 15 m2 na siłowni oraz w salach fitness. Osoby zaszczepione nie wliczają się do tego limitu. Jako Ośrodek, zgodnie z zapisami rozporządzenia jesteśmy zobowiązani do dokonywania bieżącej weryfikacji osób przebywających na obiekcie.

W związku z tym zachęcamy Państwa do dobrowolnego okazywania certyfikatu szczepienia, zaświadczenia o szczepieniu lub o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z covid-19,tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z prowadzonych przez nas zajęć oraz mieć możliwość korzystania z siłowni. Ustne oświadczenie nie jest podstawą do zakwalifikowania Państwa do grona osób zaszczepionych.

Informacja dotycząca szczepienia nie będzie zaznaczana w systemie efitness ani gromadzona w żaden inny sposób. Służyć ona będzie jedynie weryfikacji osób przebywających na obiekcie. Osoby zaszczepione, które nie będą chciały okazać certyfikatu będą wliczane w limit osób niezaszczepionych.

Prosimy o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

OSiR w Mosinie