Bieg Wirtualny – 7 Bieg Zimowy – nowe zasady!

Bieg wirtualny - 7 bieg zimowy

Drodzy zawodnicy,

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. nie dało nam cienia szans na zorganizowanie biegu w formie tradycyjnej. W tym dniu chcemy biec z WOŚP, dlatego zgodnie z założeniami 7 Bieg Zimowy odbędzie się w formie wirtualnej.

Każdy z Was może przebiec trasę 10 km w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w dniach 30- 31 stycznia 2021 r.

Do mierzenia trasy, prosimy Was o zastosowanie aplikacji STRAVA. Do klasyfikacji końcowej brany jest pod uwagę czas z całej aktywności. Obsługę pomiaru czasu zapewnia Maratończyk Pomiar Czasu.  Aplikację Strava możecie połączyć ze swoim zegarkiem.

Szczegóły dotyczące całego biegu znajdziecie w regulaminie. Osobno również otrzymacie e-maila z instrukcją wysyłania wyników.

W regulaminie znajdziecie również zasady dotyczące odbioru pakietów startowych. Zapoznajcie się z nimi szczegółowo.

W dniu 31 stycznia hala OSiR w Mosinie będzie otwarta dla zawodników! Czekamy na Was! Przy odbiorze pakietu możecie wesprzeć WOŚP wrzucając przysłowiowy grosik do puchy, możecie podpisać się na naszym wośpowym serduchu, a po biegu skorzystać z poczęstunku i osobiście odebrać medal!

Jeśli chcecie pokonać trasę po terenach WPN lub Nadleśnictwa Konstantynowo pomożemy Wam w tym!

W pakiecie otrzymacie pamiątkowy medal, okazjonalnego buffa, numer startowy, poczęstunek lub przesyłkę (w zależności od wybranej opcji).

Na terenie OSiR w Mosinie prosimy o stosowanie się do katualnych wytycznych obowiązujących na obiekcie!

Do zobaczenia 31 stycznia w Mosinie!

Aneks do regulaminu 7 Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym – kliknij