HALA UL. KRASICKIEGO 16

Stawki obowiązujące w Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Krasickiego 16 – pkt. VIII zarządzenia

Zarządzenie nr AW.0050.148.2019 Burmistrza Gminy Mosina z dnia 29 sierpnia 2019 w sprawie wysokości opłat za korzystanie z obiektów i urządzeń stanowiących mienie komunalne Gminy Mosina

 

LINK DO STREFY KLIENTA oraz AKTUALNA OFERTA

Godziny funkcjonowania recepcji OSiR w Mosinie, ul. Krasickiego 16

poniedziałek-piątek godz. 8:00-22:00

sobota godz. 8:00-15;00

niedziela – nieczynne

Kontakt:  61 101 95 66

recepcja@osirmosina.pl

Akceptujemy:

  Multisport Clessic, Multisport Plus, Multisport Activ, Multisport Kids, Multisport Senior

 

Drodzy mieszkańcy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć grupowych oferowany przez OSiR w Mosinie. W kalendarzu zajęć znajdziecie aktualne zajęcia.  W zakładce KUP KARNET dokonujecie rejestracji – Wasze dane pojawią się u nas automatycznie w systemie. Loginem do Waszego konta jest podany przy rejestracji adres -mail, hasło przyjdzie również na e-maila. Przez system możecie dokonać rezerwacji na zajęcia. Pamiętajcie, że system działa z siedmiodniowym wyprzedzeniem, to znaczy, że na zajęcia możecie zapisać się nie wcześniej niż 7 dni przed ich rozpoczęciem. Zapisy na zajęcia będą również możliwe w recepcji OSiR w Mosinie podczas zakupu karnetu lub wejścia jednorazowego.

LINK DO STREFY KLIENTA oraz AKTUALNA OFERTA

W ofercie hali znajdą się zajęcia rekreacyjne i sportowe dla różnych grup wiekowych. Na piętrze obiektu mieści się siłownia, 2 sale do zajęć fitnessowych wraz z zapleczem, sala do spinningu, szatnie, sauna oraz sala konferencyjna. Na widowni jednorazowo zasiądzie do 364 osób.

Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie. Szczegóły dotyczące rezerwacji godzin na hali, oferty rekreacyjno – sportowej, cennika oraz zasad korzystania z obiektu udziela administrator pod numerem 61 101 95 66.

Już dziś serdecznie zapraszamy do korzystania z nowego obiektu!

M.M.

Regulamin Hali Widowiskowo-Sportowej

Regulamin korzystania z siłowni

Regulamin strefy Fitness w OSiR w Mosinie